День святого Миколая 2018.

«Наші любі, маленькі друзі, щиро дякуємо вам, що завітали на свято Миколая. Надіємося, що нам вдалося зробити так, щоб Миколай нами пишався, адже можливість подарувати радість ближньому, це найбільше свято. Нам було дуже приємно зануритись в дитинство і відчути себе помічниками Миколая.🎅»

18 грудня 2018 року Нижньовербізькою сільською радою ОТГ на базі Центру соціального розвитку та підтримки (який знаходиться у клубі с. Верхній Вербіж) проведено святкування Дня святого Миколая.
Цього року Миколай завітав до 64 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Святкування відбувалося для різних вікових груп у форматі інтерактивних заходів. Варто зазначити, що Центр соціального розвитку та підтримки це грантовий проект, що став можливий завдяки фінансовій підтримці Програма DOBRE і сільської ради, у рамках молодіжного конкурсу проектів DOBRE-LID на 5 тис. дол. та представляє собою сучасно облаштоване приміщення з швидкісним інтернетом, комп’ютерним обладнанням, комфортними умовами для проведення заходів з різними соціальними цільовими групами населення громади, а також для вільного проведення часу молоддю. Захід проводили керівник Центру Таня Стельмащук та фахівець із соціальної роботи сільської ради Оля Кущак