Засідання робочої групи МЕР.

27/11/2018 відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку громади в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Місцевий економічний розвиток це програма, що дозволить за рахунок коштів грантодавця ДОБРЕ та співфінансування сільської ради, реалізувати проект спрямований на:
підтримку існуючого бізнесу;
стимулювання підприємницької діяльності та появи нового бізнесу, підтримка їх розвитку;
залучення нового бізнесу та інвестицій для підвищення конкурентоздатності громади.
На даному засіданні члени робочої групи спільно, зважаючи на попередні напрацювання, вимоги програми ДОБРЕ, обрали впровадження проекту «Проведення інвентаризації земель с.Нижній Вербіж». Тобто встановлення меж всіх земельних ділянок (приватних та земель запасу, земель за межами населеного пункту, в т .ч. і тих, у яких відсутній кадастровий номер – «червоні акти»).
Такий проект буде започатковано саме на території с. Нижній Вербіж, та при подальших фінансових можливостях буде впроваджуватися на території інших сіл, він відповідає Стратегії розвитку Нижньовербізької громади та буде сприяти розвитку місцевої економіки.
Варто зауважити, що ідея втілення такого проекту постійно виносилася депутатами на обговорення ще з 2017 року, проте висока вартість, (згідно моніторингу ринкових цін станом на листопад 2018 року приблизно 600 000,00 грн.) була для громади недосяжною.
Очікується, що Програма ДОБРЕ профінансує 70 % робіт по даному проекту, а 30 % – сільська рада.