Нижньовербізька громада отримала перемогу у конкурсі проектів державного фонду регіонального розвитку

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 р. № 492-р, з державного бюджету виділено 3 млн. грн. на проведення капітального ремонту Нижньовербізького ліцею (перекриття даху із застосуванням енергозберігаючих технологій).

Сільська рада передбачила у сільському бюджеті на 2019 рік 300 тис. грн. для співфінансування вказаних робіт, а загальна кошторисна вартість проекту складає 6 млн. 282 тис. грн.(у вказану суму входить також проектна документація, експертиза документації, технагляд)

Дана сума є плановою. Вже після проведення тендеру, стане відомо яка буде вартість робіт з перекриття даху. Тендер проводиться на електронному державному майданчику “Прозоро”, де на конкурсній основі обирається виконавець робіт, а саме організацію яка запропонує найнижчу цінову пропозицію.

На позачерговій сесії, що відбулася 23 липня, депутати сільської ради передали всю проектну документацію та експертний звіт Управлінню капітального будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації для проведення тендеру, оскільки дану установу визначено розпорядником вказаних коштів.

Урядовий Портал