Представлення проекту сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

13 грудня 2018 року в залі засідань Нижньовербізької сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулось представлення проекту сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольги Олексюк, секретаря сільської ради об’єднаної територіальної громади Наталії Андрушко, начальника відділу фінансів та планування Надії Івасюк, керівників структурних підрозділів, депутатів сільської ради об’єднаної територіальної громади, старост сіл, членів робочої групи з питань формування сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, членів постійної комісії сільської ради об’єднаної територіальної громади з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
Начальник відділу фінансів та планування Надія Івасюк ознайомила присутніх зі змінами в законодавстві, що впливають на формування показників сільського бюджету об’єднаної територіальної громади та міжбюджетних трансфертів. Фінансовий ресурс сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік сформовано з урахуванням вимог Податкового та Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, положень Основних напрямків бюджетної політики на 2019 – 2021 роки, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року № 315–р та інших законодавчих і нормативних актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.
При формуванні видаткової частини сільського бюджету об’єднаної територіальної громади враховані обсяги міжбюджетних трансфертів (освітньої та медичної субвенцій, додаткової дотації), визначені у законі «Про Державний бюджет України на 2019 рік», проекті рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік» та власні ресурси сільського бюджету об’єднаної територіальної громади.
Обсяг освітньої субвенції спрямовується виключно на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів.
Обсяг медичної субвенції спрямовується на утримання установ, що надають послуги на вторинному рівні, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносії. Медична субвенція, в повному обсязі, буде передана Коломийському районному бюджету на утримання установ Коломийської центральної районної лікарні.
Загальний обсяг дохідної та видаткової частини сільського бюджету об’єднаної територіальної громади в проекті бюджету на 2019 рік складає 48669500 гривень.
 Презентація проекту бюджету на 2019